Novinka Výpredaj! 5.0

5.0" LCD Pre ZTE Blade Z7 X7 V6 D6 T660 T663 LCD Full Displej Dotykový Panel Obrazovky Digitalizátorom. Senzor Montáž Pre ZTE X7 V6 Displej

Nový produkt

€13.16

-4%

€13.85

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: nepravidelný mozaika, časti zte x7, g973, sr2ez, d6 kocky, mercedes sl triedy, c370, panel zte x7, loď podporu, dice set.

Priateľské pripomienka : Prosím, láskavo test displeja prvý,neinštalujte ho priamo!!!

5.0" LCD Pre ZTE Blade Z7 X7 V6 D6 T660 T663 LCD Full Displej Dotykový Panel Obrazovky Digitalizátorom. Senzor Montáž Pre ZTE X7 V6 Displej

Kompatibilné S : Pre ZTE Blade Z7 X7 V6 D6 T660 T663

☞☞☞☞☞☞Upozornenie : Pls vyskúšať, ako si nainštalovať ho na vašom telefóne,alebo nebudeme akceptovať akýkoľvek spor, po.

Po tom, ako dostanete položky,prosím neinštalujte obrazovke priamo,môžete prepojiť flex kábel do základnej dosky a vyskúšať prvý, uistite sa, že to funguje perfektne. Ak nie ste dobrý v výmena LCD,odporúčame vám vyhľadať odbornú údržbu osoba, vymeňte ho.

Nižšie uvedené Podmienky Sú V Záručnej:(potreba video a foto dôkaz,že je to potrebné)

(1).Keď dostanete balík a balík bol poškodený.nechcem podpísať balíka.Ak ste už prihlásení, nezabudnite uviesť niektoré poškodené obrázky na vonkajšom obale a položky. (2).Zistíte, že položka je poškodený, keď ste openning zásielky.zobraziť späť na lcd,máme logo na zadnej strane. (3).Môžete nájsť položky nemajú prácu, keď ste testovanie,a nemáte ho nainštalovať. (4).Vás dostať zlé farby alebo modely. (5).Ste nedostali položky po účinné čas doručenia.

Nižšie Uvedené Podmienky Nie Sú V Záručnej:

(1).Nemal test položky, skôr ako ho nainštalovať. (2).Výrobok bol zlomený, ale nemôžete poskytnúť niekoľko obrázkov poškodený vonkajší obal. (3).Č-práca alebo poškodený z dôvodu nesprávnej inštalácie. (4).Máte použiť položky. (5).Ste nedostali balík, pretože ste zanechali nesprávnu adresu alebo telefónne číslo. (6).Produkt vyššia záručná doba---3 Mesiacov. Produkty poškodené v dôsledku ľudských dôvodov nie sú kryté zárukou.

Priateľské Pripomienka:

1.Prosím, dovoľte malé farebné variácie pre rôzne nastavenie zobrazenia. 2.Skontrolujte prosím váš model telefónu opatrne, aby sa zabránilo nákup chyby. 3.Máme len jednu sadu nástrojov pre všetky balíky. Ak ste si zakúpili viacero obrazoviek a potrebujú viac súpravy nástrojov, poznačte si prosím v objednávke alebo poslať správu na nás. Počet nástrojov sú najviac rovnaký ako počet obrazoviek.

Vďaka za váš nákup,s pozdravom.

Záruka Čas 3 Mesiace (s Výnimkou pre ľudské poškodenia)
Názov Značky OTOZISON
Položka Stav Nové
Pixel 1280*720
Kompatibilné Značky ZTE
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
farba čierna
LCD Auta Áno
Číslo Modelu Pre ZTE Blade Z7 X7 V6 D6 T660 T663
Po službe Po jednom, po-servis
Druh LCD Displej Dotykový Displej Digitalizátorom. Montáž
Rozlíšenie Displeja 1280x720
Materiál IPS
Veľkosť 5.0 inch
Kontrola Kvality Testované aj pred doprava
manipulácia čas Loď sa v rámci 24.
Model výrobku Ponúkame všetky druhy náhradné diely pre mobilné telefón
Displej > 3"

Napísať recenziu

5.0

5.0" LCD Pre ZTE Blade Z7 X7 V6 D6 T660 T663 LCD Full Displej Dotykový Panel Obrazovky Digitalizátorom. Senzor Montáž Pre ZTE X7 V6 Displej

Súvisiace