Novinka Výpredaj! Večer plus 100 dragee. Prírodné rastlinné vitamíny pre pokojný, silné spánku. Prírodné tabletky na spanie.

Večer plus 100 dragee. Prírodné rastlinné vitamíny pre pokojný, silné spánku. Prírodné tabletky na spanie.

Nový produkt

€1.17

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: kvet oka tričko, nvidia geforc, vitamín d3, čipky qipao, vitamín e, 1080 ti video karta, sladké v, vitamín d, c vitamín, nvidia tesla.

VEČER PLUS

Vitamíny pre spánku. Znižuje krvný tlak, spomaľuje rytmus srdca, má anticonvulsive činnosti; Má pozitívny vplyv na sacharidov a tukov výmenu, znižuje glukózu, mliečne výrobky a пировиноградной Kyseliny, Cholesterol, všeobecné lipidov v krvi, normalizuje ukazovatele bielkovín výmeny; Účinný pri neurózach, nespavosti, podráždenosti.

Večer plus-sedatívum pri nespavosti na nervový pôdy

Sú časťou veľkého počtu prírodných sedatíva, hoci vo forme extraktov. Ale návrh večer plus je zásadne odlišný od jeho analógov. Liečivé byliny, ktoré sú jeho súčasťou, sú považované nie spôsobu vydávania osôb, ale s použitím cryology. Je to spôsob, ako žiadny iný, ktorý vám umožňuje zachovať všetky bohatstvo liečivých látok, čo znamená, a liečebné vlastnosti.

Charakteristické vlastnosti zložiek lieku "večer plus":

Korene a korene Valeriana sú zdrojom Valerian a изовалериановой kyseliny, валепотриатов a ďalších bioaktívnych zlúčenín (viac ako 120), obsahuje až 3,5% esenciálneho oleja. Všetky metódy spracovania okrem cryoprocessing, mnohé z nich (valerenal, Merced, valerin, борнилизовалерианат atď.) technologicky nie je k dispozícii. Látky a aj vôňa Valerian mať silný upokojujúci a tabletky na spanie. Tiež, rastlina má спазмолитический účinok, zlepšuje prácu myokardu na кардионеврозах. Srdce-Zdroj флавоноидных glykozidy (rutinné, кверцетрина, квинквелозида, atď.), alcoloids, saponíny a triesloviny. Má upokojujúci účinok na centrálny nervový systém, spomaľuje rytmus srdca, zvyšuje pevnosť srdce kusy a znižuje krvný tlak, má гипотензивным, ukľudňujúce vlastnosti. Použitie celých rastlín (nie výpis) zabezpečuje úplnosť jeho farmakologického účinku na ľudské telo.

Rozdiely z podobných liekov:

Obsah minulosti cryoprocessing prázdneho a Valerian, nie extrakty, ktorý robí s drogami, efektívnejšie a znižuje riziko vzniku vedľajších účinkov; Viac účinných látok, viac Valerian v zložení; Nízke riziko alergickej reakcie, ako je vyrobené z rastlín, ktoré sa pestujú v ekologicky oblastiach stredného pásy z Ruska, a to je preukázané, že zariadenie je najvhodnejšie pre tých ľudí, na územiach, kde to rastie.

Srdce a nádoby program zdravia

Pri poruchách spánku "Valeriana p"/"prázdny" p "/" NERVO-vit "/" večer" na 15 minút Do režimu spánku. Na zlepšenie mikrocirkulácie v krvi a zníženie kyslíka hladu "memo-vtip" + "cardiotone". Spolu, 2 tabuľky. Každý z nich 3 krát denne, počas jedla. Jedlo "Дигидрокверцетин plus"/"apitonus p" podľa schémy: 1 tabuľka. 3 krát denne. Program pre kardiovaskulárne choroby: Pri poruchách spánku "Valeriana p"/"NERVO-vit"/"večer" na 15 minút Do režimu spánku; Počas dňa sme sa použiť "prázdny P" pre 1 tabuľka. 5-6 krát denne, na odstránenie spazmov z nádob; Na zlepšenie mikrocirkulácie krvi a zníženie kyslíka hlad-"memo-vtip" + "cardiotone", spoločne, 2 tabuľky. Každý z nich 3 krát denne, počas jedla; najlepší spôsob, ako dostať sa pod jazyk; Počas Jedla "дигидрокверцетин plus"/"apitonus p" podľa schémy: 1 tabuľka. 3 krát denne; "Tireo-vtip" 3 tabuľky. 3 krát denne 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle. Diabetes Program: Pri poruchách spánku "Valeriana p"/"NERVO-vit"/"večer" na 15 minút Do režimu spánku; Počas dňa sme sa použiť "prázdny P" pre 1 tabuľka. 5-6 krát denne, na odstránenie spazmov z nádob; Na zlepšenie mikrocirkulácie v krvi a zníženie kyslíka hladu "memo-vtip" + "cardiotone". Spolu, 2 tabuľky. Každý z nich 3 krát denne, počas jedla. Najlepší spôsob, ako získať, je podľa jazyka; Počas Jedla "дигидрокверцетин plus"/"apitonus p" podľa schémy: 1 tabuľka. 3 krát denne; Počas Jedla", Púpava p" podľa schémy: 2 tabuľky. 3 krát denne. Lieky na spoločnú ponuku: "Cardiotone", "tireo-vtip", "элеутерококк P", "levesea P", "эхинацея P" (odstrániť denného režimu, porušovanie), "devyasil P"

Večer plus-prirodzená cesta k vnútornej harmónii

Keď budete potrebovať rýchlo sa zbaviť stresu a spánku, užívanie lieku večer plus bude najlepšie riešenie. V jej zložení, populárne rastliny ukľudňujúci akcia: Valerian liečivé a plodu srdca. Drogy sa úspešne používa pre bolesť, nespavosť, vysoký krvný tlak, zvýšená úzkosť. Večer Plus sa vyrába z celej rastliny, ktorá vám umožňuje uchovávať viac cenné látky v ňom, ako v prostriedkami na báze extraktov. To je dôvod, prečo jej účinnosť je vyššia pravdepodobnosť, vedľajšie účinky minimálne.

Názov Značky Секреты Долголетия
Pôvod RU(Pôvodu)
Čas Použiteľnosti 2 Rokov
Hmotnosť 40g
Certifikácia ce
Oddelenie Meno V strednom veku
Pohlavie Unisex

Napísať recenziu

Večer plus 100 dragee. Prírodné rastlinné vitamíny pre pokojný, silné spánku. Prírodné tabletky na spanie.

Večer plus 100 dragee. Prírodné rastlinné vitamíny pre pokojný, silné spánku. Prírodné tabletky na spanie.

Súvisiace