Novinka Výpredaj! Digitálneho na analógový fiber converter, koaxiálny na 5.1 kanálové audio dekodér 3.5 slúchadlá s úpravu

Digitálneho na analógový fiber converter, koaxiálny na 5.1 kanálové audio dekodér 3.5 slúchadlá s úpravu

Nový produkt

€10.52

-54%

€23.36

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: digitálny audio previesť, digitálny audio dekodér converter 5.1, toslink cabl, digitálne analógový audio prevodník digitálny, koaxiálny konektor, audio auto, ataudio koaxiálny kábel, 5.1 zvukové zariadenia, ios rca kábel, dc converter sk.

Popis:

*1. Shell Materiál: hliník

*2. Veľkosť: 8.3 x 7.2 x 2.7 cm

*3. Dĺžka kábla: 60 cm(USB) 1 m(optical fiber)

*4. Vstupné Rozhranie: Toslink, Koaxiálny

*5. Výstupné Rozhrania: R/L RCA, Toslink, Koaxiálne, 3,5 mm

*6. Signál Vzorkovacia frekvencia: 32-192 kHz,

*7. Bitová Rýchlosť: 16-24 Bit

*8. Impedancia výstupu: 16-300 ohm

*9. Pracovné Napätie: 5V

Funkcie:

*1.【Digitálne Analógový Prevodník] vyzýva Tento DAC Prevodník prevádza Koaxiálny alebo Toslink digitálny audio signály na analógové I/R audio a môže byť pripojený do externých zariadení ako sú zosilňovače prostredníctvom štandardnej RCA-typu jack. Môžete tiež vybrať, 3,5 mm jack pre slúchadlá výstup, pripojenie high-fidelity slúchadlá. To je ideálny pre domáce alebo profesionálne audio zapínanie.

*2.【Obojsmerný Prepínač] vyzýva Obojsmerný prepínač dizajn je viac než DAC prevodník, nie len podporuje digitálneho na analógový signál, tiež podporuje digitálne na digitálny. (podpora Toslink na Koaxiálny a Koaxiálny na Toslink)

*3.【Podporuje Nastavenie Hlasitosti] vyzýva Postavený-v high-fidelity zosilňovač čipy, l/R a 3,5 mm výstup môže riadiť 16~150ohm * impedancia slúchadiel/zvuk. Podporuje ovládanie hlasitosti, ovládanie hlasitosti gombík len na nastavenie hlasitosti slúchadiel rozhranie a RCA rozhranie, nie pre Koaxiálny alebo Toslink.

*4.【Plug and Play] vyzýva Prísť s 4.0 vonkajší priemer optického kábla, koaxiálny kábel a napájací adaptér. Nie je nutné inštalovať ďalšie programy, stačí zapojiť a hrať. (poznámka: tento konvertor nepodporuje 5.1 kanálov, ako sú Dolby a DTS, prosím, na nastavenie audio výstup PCM alebo PCM pred použitím; ps4 pro a ps4 slim nemožno použiť tento konvertor).

*5.【192 kHz vzorkovacia frekvencia dosiahnuť] vyzýva S gombík hlasitosti, hlasitosť môžete upraviť RCA l/r + 3,5 mm jack na výstup zvuku, vhodné na použitie (poznámka: nie je možné ovládať Toslink alebo Koaxiálny audio výstup). je to vlastne podporuje vzorkovaciu rýchlosť, 32, 44.1, 48, 96 a 192 khz a 24-bit s/pdf prichádzajúce bitového toku na ľavej a pravej staníc.

Poznámka:

*1. Tam je vypínač na gombík hlasitosti, prosím, zapnite vypínač napájania pred použitím DAC.

*2. Prosím nastavte Audio Výstup na PCM/LPCM Formát.

*3. Pre Samsung TV, ak nie je zvuk aj vy chcete nastaviť zvukový výstup pre PCM/LPCM formáte, prosím, zapnite TELEVÍZOR externé reproduktory (Menu-Zvuky - Nastavenia Reproduktorov - HESB/externý reproduktor-O)

*4. Tento konvertor nepodporuje 5.1 Kanálov, Ako sú Dolby a DTS.

*5. PS4 Pro a PS4 Slim, NEMÔŽETE použiť túto converter ako oni neurobili optických vlákien výstupné rozhranie.

Balenie Zoznam:

prevodník *1

optický kábel *1

USB kábel *1

Pohlavie Žena-muž
Konektor Na Micro Usb
Konektor B RCA
Názov Značky Erilles
Druh Optické Vlákna, Káble
Číslo Modelu DZ192174

Napísať recenziu

Digitálneho na analógový fiber converter, koaxiálny na 5.1 kanálové audio dekodér 3.5 slúchadlá s úpravu

Digitálneho na analógový fiber converter, koaxiálny na 5.1 kanálové audio dekodér 3.5 slúchadlá s úpravu

Súvisiace