Novinka Výpredaj! New Horúce Predaj Potu Rozšírené Potu Nosenie Premium Shaper Cvičenie, Chudnutie, Chudnutie, Sauna Vesta Čierna

New Horúce Predaj Potu Rozšírené Potu Nosenie Premium Shaper Cvičenie, Chudnutie, Chudnutie, Sauna Vesta Čierna

Nový produkt

€16.33

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: orgán obrážačka slim, shapewear ženy, shaper, štíhly pás, tréner pás, bodi shaper ženy, pás orgán obrážačka, shaper ženy, shaper pás, sauna vesta ženy.

Funkcia:

Vytvára Horúca Sauna-Ako Skúsenosti

Podporuje Potenie Zbaviť Vody Hmotnosť

Kombinuje Exkluzívna Zmes Výkon Kompresie a Tepla-Odchytu Polymér Tkaniny

Ľahké, Komfortné, & Stroj Umývateľný

K Dispozícii veľkosti pre Mužov a Ženy

ROZŠÍRENÉ SWEATWEAR: Len Potu Shaper využíva teplo-odchytu polymér textílie, zvýšiť svoje prirodzené telesné teplo a stimulujú potenie s akýmkoľvek typom telesnej aktivity. Nosenie Potu Shaper pri práci alebo pri vykonávaní každodenných činností vytvára horúca sauna-ako skúsenosti. Vaša telesná teplota sa zvýši, takže si pot viac a stráca vodu hmotnosť a vrhnúť libier bleskovo rýchle. Zvýšené potenie pomáha aj s detoxikačný a čistiaci pórov. CHUDNUTIE ORGÁN OBRÁŽAČKA: Vďaka Potu Shaper je špeciálne navrhnutý top-layer výkon kompresie textílie, budete okamžite vyzerať štíhlejšie a viac tónovaný v okamihu, keď sa ho na. Pot Shaper vám tuck svoje bruško v tvare pása, a zvýrazniť vaše krivky. Ak chcete pocit, ploché brucho, malý pás, a presýpacích hodín obrázok, Potu Shaper je ideálne cvičenie výstroj. V porovnaní s nízko-par neoprénová alternatívy, Potu Shaper nemá vôňa, je to ľahšie, schne rýchlejšie, a to je stroj POHODLÍ a VŠESTRANNOSŤ: Potu Shaper je navrhnutý tak, že je to neuveriteľne ľahké a pohodlné na nosenie aj na dlhšie obdobie. To formy a pohybuje sa s vaše telo počas cvičenia v telocvični alebo beh pochôdzky. Mimoriadne flexibilné, predstavovať tradičné tank top štýl, zálohovanie a low-cut poprsie podporu na prednej strane, takže sa môžete pohodlne nosiť športové podprsenky pod. Polymér materiál odpudzuje vlhkosť rýchlo suché a zostať svieži tak, že sa nebudete cítiť mokré od nadmerné potenie. ULTRA-PREMIUM VÝROBA: Potu Shaper je exkluzívna zmes látok boli špeciálne vybrané cieľom vytvoriť špičkové pánske tielko v Pokročilých Sweatwear. Skladajúci sa z dvoch vrstiev: vnútorné termogénny polymér textílie zvyšuje základné miernom na podporu potenia. Vonkajšie výkon kompresie textílie okamžite zoštíhľuje a vytvaruje vašu postavu. Skončil s anti-slip opasok zabezpečiť, že zostane na mieste a nie je posun na vaše telo, najmä počas intenzívneho tréningu.

Napísať recenziu

New Horúce Predaj Potu Rozšírené Potu Nosenie Premium Shaper Cvičenie, Chudnutie, Chudnutie, Sauna Vesta Čierna

New Horúce Predaj Potu Rozšírené Potu Nosenie Premium Shaper Cvičenie, Chudnutie, Chudnutie, Sauna Vesta Čierna

Súvisiace