Novinka Výpredaj! 100W CO2 Laserové Gravírovanie Rezací Stroj 900x600mm USB Port S úžitkovej Vody Chladič Chladiacej CW 5200

100W CO2 Laserové Gravírovanie Rezací Stroj 900x600mm USB Port S úžitkovej Vody Chladič Chladiacej CW 5200

Nový produkt

€2 107.69

-13%

€2 450.80

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: laserové trubice, papier laserové gravírovanie, kruh materiál, co2 laser machin, jh laserom co2, extraktor laser cut, cnc, 40w co2 laser, chladenie vodou, 50w fiber laser.

Úvod

Nové Laserové Gravírovanie a Rezanie Stroj. Stroj je druh Laserové Rytie Stroj Systém vybavený CO2 laserové Trubice, používa sa na engrave na drevo, bambus, plexisklo, crystal, koža, guma, mramor, keramika a sklo a pod. To je najvhodnejšie a preferovaný výber zariadení v priemyselných odvetviach, ako sú reklama, darčeky, obuv,hračky a pod. Podporuje viacero grafických formátov, ako sú HPGL, BMP, GIF, JPG, JPEG, DXF, DST, AI, atď. Tento stroj je vybavený DSP Systém Kontroly RDdraw priamo podporuje aj CoreDraw a Auto CAD a iné vopred softvéru. Musí sa spojiť s počítačom pomocou USB kábla pri zmene nastavení stroja pre dizajn súbory môžete preniesť súbor s USB memory stick na počítači, alebo môžete stiahnuť na stroj priamo s USB kábel od počítača. Aj na tú istú Prácu, ktorú môžete urobiť nastavenia s rôznymi farebnými na softvér a tiež môže robiť diery.A to môže nohy oddelene od hlavnej stroj. Stroj má dvere, ktoré sa dajú otvoriť ubytovať väčšiu materiálov.

Platné Materiál:

Drevo,bambus,jade,mramor,organické sklo, krištáľ, plastové, odevy, papier, koža, penelope, guma, keramika, sklo, textil rezanie, priemyselnej výroby prototypov, priemyselné značenie, signmaking, lekárske časť ce, leteckých, architektonických modelov, špeciálne reklamné, plastov fabricating, flexo, mieste nákupu, gumových pečiatok, rámovanie obrazu, dar, výroba, bar coding, gravírovanie, tesnenie rezanie, hádanky, skriniek, ocenenia a uznávanie, osobné perá, dvere vleky, strih prejdite vzory, hry a hračky, prst kĺbov, inlay & prekrytia, bratstvo, pádla, music boxov, light switch dosky, šperkov, boxy, označenie časti, router šablóny, písací stôl sady, šrot rezerváciu, fotoalbumy, šperky, remeslá, talianske pôvaby. Vhodné Odvetvie: Reklama,umenie a remeslá, kožené, hračky, odevy, model, stavebné čalúnenie, počítačové vyšívanie a výstrižok,balenie a papierenskom priemysle.

Funkcie

FDA,CE Certifikácia, ISO9001 Certifikácie Kvality. Hladké a Presné Gravírovanie a Rezanie. Výstup z RDdraw priamo podporuje aj CoreDraw a Auto CAD . Optimalizácia mechanických a elektrických dizajn. Viac priateľský ovládací panel s farebnou Obrazovku. Angličtina, francúzština, nemčina, taliančina, španielčina a ďalšie jazyky aktualizáciu. Vzdialenosť rezanie až 256 Farieb. Jeden kľúč na inštaláciu, pohodlnejšie. Použiť virtual array zoznam a ďalšie off-cut graf uvedomiť si off-cut funkciu. Stroje s kŕmením zariadenia môžu realizovať cyklický model práce-kŕmenie-práca. Rozhranie USB, U-Flash Disk Podporované,Stroj bude čítať súbory z pamäťovej karty memory stick,môžete pracovať aj bez PC. Vzduchu Pomáhajú Odstrániť tepla a horľavé plyny z rezanie povrchu a aby gravírovanie a rezanie projekty hračkou. Prijať pokročilá DSP digitálne ovládanie systému, medzinárodné štandardné laser napájanie,integrovaný rámec štýl 2 rokov zdarma záruka a životnosť zadarmo údržby.

CW 5200

Popis CW-5200 úžitkovej Vody Chladič Chladiacej CW-5200 Series je profesionálne chladenie stroj s odkazom na medzinárodnej, rozšírené thermolysis chladiaci systém, dizajn vhodný pre malé vodou chladený chladiace zariadenia požadované stroje. Má 6L chladenie objem nádrže S ukončeným prietok vody a cez vysoko-teplotný alarm funkcie. Vstavaný chladiaci ventilátor pre efektívne vetranie zabezpečuje vysokú tepelnú rozptyľovanie kapacity. Určený pre chladenie jeden CO2 sklo laserové trubice pod 130W/150W o laserové gravírovanie a rezanie stroj. Produkt Parameter Účinný Chladiaci Ventilátor Presný Termostat Rôzne nastavenie Funkcie, Funkcie a Detaily 【PRODUKTU PARAMETER] vyzýva - CW-5200DG úžitkovej vody chladič chladenie je 6L kapacity, 10 L/max.prietok, Presnosť: ±32.54℉/0.3℃, Chladiaci výkon: 1400W, Napätie 220V, a 60HZ Frekvencia. 【ÚČINNÝ CHLADIACI VENTILÁTOR] vyzýva - vodný chladič na chladiči má dve profesionálne nútené, vzduchom chladený, radiátory, vysoko tepla na rozptyľovanie schopnosť, a nie je ľahké byť blokované. Vysokorýchlostné fanúšikov vnútri rýchlo odniesť tepla. 【KONŠTANTNÝ & INTELIGENTNÉ TEPLOTA MODE] vyzýva - CW-5200 series priemyselné chladenie môže byť použitý na pohode vysokovýkonné lasery. Dve pracovná teplota režimy sú konštantnej teplote a inteligentné nastavenie teploty. Smart ovládanie teploty režim sa dá nastaviť na zodpovedajúcu teplotu vody, ako zmeny teploty a teploty vody môžu byť automaticky upravené podľa sezóny. 【RÔZNE nastavenie FUNKCIÍ] vyzýva-To profesionálne priemyselné chladenie má viacero upozornenie mechanizmy ochrany, ako je prietok vody alarm, ochrana, vysoká/nízka teplota, alarm, kompresor odkladu ochranu, ako aj kompresora-over-current protection. 【VIACERÝCH APLIKÁCIÍ] vyzýva - CW-5200 Series profesionálne priemyselné vody chladič stroj je vhodný pre malé vodou chladený chladiace zariadenia požadované stroje. Priemyselné Vody Chladič má patent Certifikát CE a ROHS Certifikát. Je určený pre chladenie jeden CO2 sklo laserové trubice pod 130W/150W o laserové gravírovanie a rezanie stroj. Vyžarujú rýchlosť vyššiu ako 60%. Parametre Model: CW-5200DG Napätie:220V Frequence: 60 HZ Prúd: 4.5~6.5 A objem Nádrže: 6L Kompresor Príkon: 0.68 KW, 0.93 HP Chladiace Kapacita: 5186Btu/h, 1.52 KW, 1307Kcal/hod Chladivo: R-22 / R-134a / R-410a Chladivo Poplatok: 12.3 oz / 350 g Presnosť: ±32.54℉ / 0.3℃ Redukcia: Kapilárneho Výkonu Čerpadla: 0.03 KW Maximálny Prietok: 10 L/min Maximálne Čerpanie Výťah: 11 Metrov / 10 M na Vstupe a na Výstupe: Externé Φ0.4in / 10 mm mosadz konektor Balenie Rozmery: 28.3* 17.3 *24.4 v / 720*440*620mm (L*W*H) Krytie: nadprúdová ochrana kompresora, prietok alarm, cez teplotný alarm

PC Rozhranie USB 2.0 a USB Disku
Laserové trubice typu Co2 Sklo zapečatené laserové trubice
Pôvod CN(Pôvodu)
Je To Inteligentné Zariadenie No
stav Nové
Softvér auto laser
Riadiaci Systém DSP
Certifikácia CE
Hornej a dolnej časti pracovnej dosky 15.7 "(400mm)
Číslo Modelu 8KH9060DKJ100W0001V2+CW5200
CNC alebo Nie Normálna
Typ ovládača Micro Stepper Motor
Presnosť polohy 0.01 mm
Rozlíšenie 1000 DPI
Max Rýchlosť 1000 mm / s

Napísať recenziu

100W CO2 Laserové Gravírovanie Rezací Stroj 900x600mm USB Port S úžitkovej Vody Chladič Chladiacej CW 5200

100W CO2 Laserové Gravírovanie Rezací Stroj 900x600mm USB Port S úžitkovej Vody Chladič Chladiacej CW 5200

Súvisiace