Novinka Výpredaj! 3M VHB 5608 Akryl Penové Pásky Pripojenie Elastomeric Časti Tesnenia na Auto Orgánov a Dverí, atď., DVR Telefón Fanúšikov, 58mm, 100mm

3M VHB 5608 Akryl Penové Pásky Pripojenie Elastomeric Časti Tesnenia na Auto Orgánov a Dverí, atď., DVR Telefón Fanúšikov, 58mm, 100mm

Nový produkt

€7.67

-4%

€8.07

Skladom

999 položky

Obľúbený produkt

Štítky: dvere auta tesnenie 5m, 3m 5915 vhb akryl penové pásky, 3m 2228 scotch, 3m dvere, 4k ccd, nahrávanie videa, 3 m filter, posilniť pásky, 25m obojstranná páska priehľadná, 3m páska vhb.

Táto aukcia je pre 3M VHB 5608A Obojstranná Páska

Značka: 3M Model: 5608A VHB:Veľmi Vysoká Dlhopisov Lepidlo Zips Farba: Šedá Veľkosť:Vybrať to, čo potrebujete, Hrúbka:0.8 mm

Hwo ak chcete použiť túto pásku?

Čistenie : Pre maximálnu pevnosť,povrch musí byť čistý, suchý, hladký, ani hrdza a ropného znečistenia.Typické čističe obsahujúce rozpúšťadlá sú heptán alebo izopropyl alkoholu.

Tlak : Tlak na lepidlo a povrch môže pomôcť zlepšiť pevnosť, valčekom alebo stôl môže byť použitý.

Čas : Po aplikácii, pevnosť zvýši, ako lepidlo tokov na povrch. Pri izbovej teplote približne 50% konečná pevnosť sa dosiahne po 20 minútach, 90% po 24 hoursand 100% po 72 hodinách.

Teplota :Ideálny aplikácii teplota 70°C do 100°F (21degree celzia, na 38degree celzia).Prevádzková teplota by nemala byť nižšia ako 10 stupňov celzia, teplota je príliš nízka, bude viesť k vytvrdnutí dlhšie. Ak je teplota príliš nízka, presun materiálu a lepiacej pásky do teplej vnútorné skladovanie alebo na vykurovanie liečby.

Otázka: koľko percent konečná pevnosť môžem očakávať okamžite po aplikácii? Po 24 hodinách? Po 72 hodinách?

A. Okamžite po aplikácii je vyrobený, asi 60% pevnosť sa dosiahne. Ako lepidlo pokračuje na mokré-out povrchu, môžete očakávať, že bond byť na asi 75% - 80% po 24 hodinách. Po 72 hodinách, 95%+ z pevnosť sa dosiahne. Bond bude aj naďalej stavať s časom.

Otázka: Je pásky rozpúšťadiel, odolný?

A. Áno, 3M akrylová penové pásky sú odolné voči väčšine bežných automobilov, rozpúšťadlá, ako je benzín, motorová nafta, podložka rozpúšťadlo, atď. Rozpúšťadlo odolnosť je funkcia typu rozpúšťadlo, čas expozície a teploty.

Otázka: Prečo nemá pásky pocit, lepkavé?

A. 3 M vysoký výkon akrylové lepidlá majú tendenciu byť pevné a suché na dotyk. Sú určené na lepenie materiálov, iné ako kože. V lepidlá používané sú navrhnuté tak, aby ste dosiahli optimálny výkon a priľnavosť k automobilov, substrátov a komponentov. Prírodné oleje a vlhkosti z pokožky sa môže líšiť od osoby k osobe a ovplyvňujú "palec odvolanie" z 3M Akrylová Penové Pásky. Na jednu osobu, pásky môžu cítiť veľmi lepkavé a pre iného to môže cítiť oveľa menej lepkavé na dotyk. Rozdiel v "palec odvolanie" je v variant 2 jednotlivca pokožky povrchy nie lepidlo.

Q. časť nie je v súlade so vozidla. Čo by mohlo byť zle?

A. Oblasti vyšetrovať pre zlá priľnavosť alebo výkon zahŕňa:

Kontrola povrchovej kontaminácie. Na podkladoch musia byť čisté a bez akýchkoľvek kontaminantu. Toto je najčastejšou príčinou nízkej adhézie.

Skontrolujte povrch zápas. Sú dva povrchy, ktoré majú byť lepené dobrý zápas?

Skontrolujte správne uplatňovanie tlak a mokré-out.

Skontrolujte zadnú komponentu pre rovinnosť.

Kontrola inštalácie pre správne postupy.

Lepiaca Páska Typ Obojstranné Pásky
Veľkosť 10x25cm 10cmx25cm
Sledovacie Číslo možno skontrolovať online
farba Sivá
Hrúbka 0.8 mm
Druh Lepiaca Páska
Číslo Modelu 5608a 5608
Vysoká Teplota Odolať Áno

Napísať recenziu

3M VHB 5608 Akryl Penové Pásky Pripojenie Elastomeric Časti Tesnenia na Auto Orgánov a Dverí, atď., DVR Telefón Fanúšikov, 58mm, 100mm

3M VHB 5608 Akryl Penové Pásky Pripojenie Elastomeric Časti Tesnenia na Auto Orgánov a Dverí, atď., DVR Telefón Fanúšikov, 58mm, 100mm

Súvisiace